Grootse oldtimershow op Schoolfeestweide

20-03-2023

Koningsdag 2023 zal in Goor worden opgeluisterd met een grootse oldtimershow. Het evenement hoort bij het programma van het 100-jarig jubileum van de Oranjevereniging.

Vanaf 12.00 zullen diverse prachtige klassiekers op de Schoolfeestweide te bewonderen zijn. De opstelling begint al om 10.30.

Goorse tint

Organisator Ubbo Borgesius roept Goorse eigenaars van oldtimers op om zich te melden. "We hebben al de toezegging van enkele prachtige exemplaren  uit Goor. Heb je een prachtige oldtimer die we niet kennen, meld je dan. Het is tenslotte een Goorse aangelegenheid.

Prachtige show

Ook de Historische Automobiel Vereniging, afdeling Oost-Nederland heeft medewerking toegezegd. "Het belooft echt een prachtige show te worden", vertelt Borgesius. "Liefhebbers zullen zich de ogen uitkijken". 

De vereniging stelt zich ten doel de feestelijke herdenking in het openbaar van de verjaardagen van de leden van het Koninklijk Huis en gedenkwaardige gebeurtenissen.

Stel een vraag

Copyright © 2023 Oranjevereniging Goor - Alle rechten voorbehouden - Teksterij Schabbink | Design: BETS