100-jarige Oranjevereniging Goor zoekt historische spullen!

27-02-2023

Voor de Oranjevereniging Goor wordt 2023 een heuglijk jaar! Want 100 jaar worden is niet iedere club gegeven. Natuurlijk willen wij dit prachtige jubileum uitbundig vieren met uiteraard Koningsdag 27 april als hoogtepunt. Meer nieuws hierover volgt.

Wij zijn opgericht op 15 april 1923, maar helaas is veel van onze geschiedenis niet bewaard gebleven. Vooral in de Tweede Wereldoorlog is veel verloren gegaan.

In verband met ons eeuwfeest vragen wij uw medewerking. Heeft u spullen of (kranten)artikelen die te maken hebben met Oranjevereniging Goor of Konings- of Koninginnedag uit het verleden, dan hopen wij dat u die met ons wilt delen.

U kunt dan contact opnemen met Henk Meijerink
email: henk@meijerink-agenturen.nl  
Tel: 06-06 53153401

De vereniging stelt zich ten doel de feestelijke herdenking in het openbaar van de verjaardagen van de leden van het Koninklijk Huis en gedenkwaardige gebeurtenissen.

Stel een vraag

Copyright © 2023 Oranjevereniging Goor - Alle rechten voorbehouden - Teksterij Schabbink | Design: BETS